Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W przypadku występowania wysokiego poziomu wody gruntowej, nie jest możliwe zamontowanie oczyszczalni ścieków w standardowej konfiguracji. 

Należy wówczas zastosować oczyszczalnie ze studnią przepompową, której zadaniem jest podniesienie drenażu rozsączającego, tak aby minimalna jego odległość od wód gruntowych wynosiła 1,5 m.

 

Zadaniem studzienki przepompowej jest nagromadzenie wstępnie oczyszczonych ścieków z osadnika gnilnego, a następnie za pomocą pompy pływakowej do wody brudnej, wysłanie jej na drenaż rozsączajacy umieszczony na kopcu nasypowym.

Jako drenaż, można zastosować zarówno rozwiązanie tradycyjne -żwirowe, jak również pakietowe lub tunelowe. Ilość nitek drenażowych dobierana jest indywidualnie od potrzeb.

e-max.it: your social media marketing partner

Zobacz więcej na ten temat

SZAKK - Produkujemy ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, ekologiczne szamba, separatory tłuszczu, separatory olei i węglowodorów, przepompownie ścieków, studnie wodomierzowe i tunele drenarskie.

producent oczyszczalni ścieków, producent oczyszczalni Częstochowa, producent oczyszczalni Radomsko, przydomowe oczyszczalnie Częstochowa

Go to top