Skip to main content
Please wait...

Wszystko zależy od ilości osób zamieszkałych na posesji, rodzaju gruntu oraz typu wybranej przez Państwa ekologicznej oczyszczalni ścieków.

Do wyboru mamy:

  • oczyszczalnie drenażowe - które są odpowiednie na grunt ciężki ( teren gliniasty ) - które jednocześnie wymagają najwięcej miejsca do instalacji na działce
  • oczyszczalnie pakietowe lub tunelowe - najlepiej sprawujące się w terenie piaszczystym oraz żwirowym - wymagające dużo mniej miejsca od drenażowych
  • oczyszczalnie SBR, MBBR - są to oczyszczalnie typowo biologiczne, których wymiary na działce określają wymiary samego zbiornika - nie posiadają one żadnego drenażu, dzięki czemu mogą być montowane na działkach z każdym rodzajem gruntu zwłaszcza z tym najświeższym, na którym pozostałem oczyszczalnie nie sprawdziły by się.

W celu odpowiedniego dobrania oczyszczalni do państwa działki prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu 605 054 205.

Informacja

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!