Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

EURO SZAKK PL to lider na rynku Polskim, który oferuje szereg urządzeń związanych z:

  • oczyszczaniem ścieków bytowych
  • zbieraniem i zagospodarowaniem wód deszczowych
  • separacją tłuszczy i olei

Ekologia to nauka o strukturze i funkcjonowaniu przyrody. Potocznie kojarzy się z dbaniem i walką o środowisko. W codziennym, domowym życiu jest również ważna. Dzięki segregacji śmieci, przydomowym oczyszczalnią oraz rozsądnym zakupom, możemy się łatwo przyczynić do poprawy stanu naszego otoczenia.

Dbając w trosce o środowisko EURO SZAKK PL dostarcza urządzenia pozwalające na oczyszczenie zanieczyszczeń w gospodarstwach domowych, a tym samym przyczynia się poprawy naszego ekosystemu.

Firma powstała w 1991 roku i jest aktywnie obecna na Polskim rynku w branży budowlanej.  Zdobyte doświadczenie oraz problematyka związana ze współczesną ekologią skłoniła nas do produkcji przydomowych oczyszczalni ścieków, zbiorników na wodę i deszczówkę oraz systemów odwodnień.

 

e-max.it: your social media marketing partner

Zobacz więcej na ten temat

SZAKK - Produkujemy ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, ekologiczne szamba, separatory tłuszczu, separatory olei i węglowodorów, przepompownie ścieków, studnie wodomierzowe i tunele drenarskie.

producent oczyszczalni ścieków, producent oczyszczalni Częstochowa, producent oczyszczalni Radomsko, przydomowe oczyszczalnie Częstochowa

Go to top