Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Producent przydomowych oczyszczalni SZAKK oferuje szereg urządzeń do oczyszczalnia ścieków na terenie Częstochowy. Jesteśmy jedynym producentem oczyszczalni na terenie Częstochowy. Dostarczamy nasze ekologiczne oczyszczalnie na cały kraj. Posiadamy pięć różnych pojemności oczyszczalni w zależności od wielkości rodzinny i zużycia dziennego wody. Oczyszczalnie SZAKK to oczyszczalnie o pojemności 1200 litrów, 2000 litrów, 2700 litrów, 3150 litrów oraz 3600 litrów. Wszystkie oczyszczalnie pozwalają na łączenie ich ze sobą za pomocą specjalnego łącznika, co zapewnia budowę oczyszczalnie wielokomorowych i wielozbiornikowoch o dużych pojemnościach.  Zapewniamy sprzedaż, serwis, montaż i transport na terenie całej Częstochowy. Dodatkowo  pomagamy przy zgłoszeniach oraz mapkach zgłoszeniowych przy budowie przydomowej oczyszczalni ścieków..

e-max.it: your social media marketing partner

Zobacz więcej na ten temat

SZAKK - Produkujemy ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, ekologiczne szamba, separatory tłuszczu, separatory olei i węglowodorów, przepompownie ścieków, studnie wodomierzowe i tunele drenarskie.

producent oczyszczalni ścieków, producent oczyszczalni Częstochowa, producent oczyszczalni Radomsko, przydomowe oczyszczalnie Częstochowa

Oczyszczalnie SZAKK

Pełne informacje dotyczące oczyszczalni ścieków SZAKK znajdują się w książce użytkownika.

Pobierz instrukcje

Go to top