Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Producent oczyszczalni SZAKK oferuje szereg urządzeń do oczyszczalnia ścieków. Posiadamy pięć różnych pojemności oczyszczalni w zależności od wielkości rodzinny i zużycia dziennego wody. Oczyszczalnie SZAKK to oczyszczalnie o pojemności 1200 litrów, 2000 litrów, 2700 litrów, 3150 litrów oraz 3600 litrów. Wszystkie oczyszczalnie pozwalają na łączenie ich ze sobą za pomocą specjalnego łącznika, co zapewnia budowę oczyszczalnie wielokomorowych i wielozbiornikowoch o dużych pojemnościach.  Zapewniamy sprzedaż, serwis, montaż i transport na terenie całego kraju.

e-max.it: your social media marketing partner

Zobacz więcej na ten temat

SZAKK - Produkujemy ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, ekologiczne szamba, separatory tłuszczu, separatory olei i węglowodorów, przepompownie ścieków, studnie wodomierzowe i tunele drenarskie.

producent oczyszczalni ścieków, producent oczyszczalni Częstochowa, producent oczyszczalni Radomsko, przydomowe oczyszczalnie Częstochowa

Oczyszczalnie SZAKK

Pełne informacje dotyczące oczyszczalni ścieków SZAKK znajdują się w książce użytkownika.

Pobierz instrukcje

Go to top