Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Producent oczyszczalni ścieków SZAKK zapewnia sprzedaż, montaż i darmowy transport oczyszczalni na terenie Częstochowy i okolic. Od kilku lat produkujemy i montujemy oczyszczalnie w Częstochowie i okolicy. Naszymi klientami są nie tylko rodziny budujące nowe domy, ale również klienci mieszkający w starym budownictwie i  posiadającym tradycyjne szamba oraz mieszkający w zabudowie szeregowej. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa mapę potrzebną do zgłoszenia w Starostwie.  

e-max.it: your social media marketing partner

Zobacz więcej na ten temat

SZAKK - Produkujemy ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, ekologiczne szamba, separatory tłuszczu, separatory olei i węglowodorów, przepompownie ścieków, studnie wodomierzowe i tunele drenarskie.

producent oczyszczalni ścieków, producent oczyszczalni Częstochowa, producent oczyszczalni Radomsko, przydomowe oczyszczalnie Częstochowa

Go to top