Skip to main content
Please wait...

Przy prawidłowym montażu oraz prawidłowej eksplantacji nie występuję żaden efekt wydobywającego się nieprzyjemnego zapachu z oczyszczalni.

Należy jednak pamiętać, aby pion kanalizacyjny w budynku posiadał odpowiednią wentylacje wychodzącą na dach, co zapewni odpowiednią wentylacje.

Drugim nieodzownym czynnikiem neutralizacji wszystkich nieprzyjemnych zapachów są bakterie biologiczne. Co prawda na rynku jest duży wybór bakterii ( za równie biologicznych jak i chemicznych, – które odradzamy) do oczyszczalni, ale nieliczne spełniają w 100% swoje zadanie.

Ze swojego doświadczenia proponujemy sprawdzony środek typowo biologiczny sprowadzany z Kanady -  SEPTONIC.

Środek ten w sposób naturalny rozkłada resztki substancji organicznych (fekalia, białka, skrobię, tłuszcze, detergenty, itp.) w systemach ściekowych jak: indywidualne instalacje kanalizacyjne (w domach wolnostojących, gospodarstwach wiejskich, domkach letniskowych itp.), małe systemy ściekowe (w szkołach, hotelach, zajazdach itp.), doły do przetrzymywania ścieków itp., toalety przenośne Regularne stosowanie preparatu ogranicza również powstawanie przykrych zapachów. Jest nietoksyczny, nie niszczy instalacji ani nie powoduje korozji systemów odpływowych.

Informacja

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!